Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Justin Bieber załamany – znowu straszyli go pomidorami!


Justin Bieber załamany – znowu straszyli go pomidorami!

13/07/2010 08:52:10

Co się stało?

Pamiętacie zapewne historię, jak podczas wizyty Justina Biebera w Kanadzie, jego limuzyna została obrzucona pomidorami przez antyfanów. Niestety właśnie okazało się, że nie jest to koniec historii. Ostatnio wyszły na jaw dwa kolejne incydenty.

Podczas spotkania z fanami przed występem (na dworze, przed halą koncertową), Justin dostrzegł w oddali pięć osób, które … przebrały się za pomidory i wydawało dziwne okrzyki w jego kierunku. Oczywiście zajęli się nimi ochroniarze Bieberka.

Druga sprawa również jest troszkę dziwna. Wiecie, że koncerty Justina nie można wnosić, żadnych plakatów i bannerów. Okazało się, że kilku antyfanów ukryło plakaty pod ubraniem i wnieśli je na show. Co gorsza, były to wielkie bannery z napisem “TOMATO, TOMATO” (czyli “pomidor, pomidor”). Antyfani usadowili się w pierwszych rzędach i wkurzali oni Justinka tymi napisami przez cały koncert.

Na deser zobaczcie filmik od polskich fanek dla Justina Biebera…


Głosuj (0)

justindrewbieber

[Powrót] Komentuj