Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
justindrewbieber StyleandBeauty


5/09/2010 16:07:58

OMAHA, NE

Dzisiaj fotki Justina z fanami z 3 lipca w OMAHA, NE. Miłego oglądania i podziwiania życze ;)

OBERWANIE 'BUTELKĄ REMIX

Po kilku dniach od czasu kiedy Justin na scenie, dostał w głowe butelką pojawiły się zremiksowane nagrania.
ALE I UWAGA!! Justin nie dostał butelką wody, tylko koszulką i torebka Sour Patch Kids. I powiedział: "Chciałbym powiedzieć, że kocham was wszystkich .. Och! To nie było dobre. Nie wiem dlaczego we mnie rzuciłeś, ale kocham cie."

sobota, 4 września 2010

5.000.000

Dosłownie kilka sekund temu, Justin na swoim twitterze uzyskał liczbę 5.000.000 zwolenników.

JB CB & JSMITH

Christian Beadles, przyjaciel Justina i brat jego bylej dziewczyny,  umieścił na swoim twitterze zdjęcie z Justinem i z JSmith'sem na imprezie po występie w Madison Square Garden.


  

ATAK NA BIEBERKA

Podczas koncertu Justina Biebera na Verizon Theater, Texas, szalona fanka zaatakowała Justina gdy śpiewał piosenkę BABY.

BIEBER FEVER W HISZPANII

Jeśli byliście lub będziecie jeszcze kiedyś spędzać czas np., z rodziną w Hiszpanii w Marbella i Gibraltar na Półwyspnie Iberyjsim, możecie zauważyc, że Bieber Fever dotarło, aż do tamtych miejsc. Portrey Gianta z Justinem Bieberem, są sprzedawane tak jako pamiątki. Jedno zdjęcie, które teraz możemy podziwiać, zrobiła fanka Angela.

BARBADOS

Napewno pamiętacie jeszcze jak to Justin wraz ze swoim ojcem znajdowali się na Barbadosie. Ukazało się już tutaj na blogu kilka fotek, między innymi z serfingu Justina. Teraz doszło kilka kolejnych fot które możecie podziwiać.

  

  

piątek, 3 września 2010

JB ROBBIE WILLIAMS COLE & PERRY?

  Według brytyjskiej gazety The Sun, piosenkarz Justin Bieber byłby zainteresowany współpracą z Robbie Williamsem, Katy Perry i Cheryl Cole. Oto co powiedział. O pracy z Robbie'm, Justin mówi: "Myślę, że Robbie Williams jest naprawdę fajny. On dominuje na scenie i jest kompletnym artystą. Chcę też wziąć udział w projekcie piłki nożnej." Co do pracy z Katy i Cheryl, Justin pokazuje, że chce z nimi współpracować, ponieważ są bardzo sexii i utalentowane. Na jednym z wywiadów prasowych Justin powiedział również, że chciałby otrzymać wskazówki od Perry i Cole w celu uzyskania kobiet, takich jak one. "Gdybym tak był kilka lat starszy to bym chodził z dziewczynami takimi jak one. Chcę nowsza wersje Cheryl i Katy - ale mieszanina dwóch byłaby zadużyciem."

czwartek, 2 września 2010

NAGRANIE Z ELLE

Magazyn Elle udostepnił nagranie z robienia sesji zdjęciowej Kim i Justina na Bahamach.

środa, 1 września 2010

DODATKOWE FOTKI

Dzisiaj także specjalnie dla was fotki z koncertu w Moline (2.07.2010r.)Głosuj (0)

justindrewbieber

[Powrót] Komentuj